Stawiając na GrantON
wybierasz solidnego partnera!

We are GrantON. Green energy turned ON!

Granton

Pompy ciepła i klimatyzacja

Pompy ciepła to urządzenia grzewcze, które zyskują z roku na rok zyskuje coraz większą popularność. Przyczynia się do tego kilka czynników.

Przede wszystkim pompy ciepła są niezwykle ekonomicznym sposobem na ogrzanie mieszkania, który doskonale sprawdza się w naszym klimacie. Co prawda koszt samej instalacji jest wyższy, niż w przypadku systemów grzewczych wykorzystujących gaz, olej lub węgiel, to jednak koszty takiej inwestycji zwracają się dość szybko. W efekcie zastosowanie pomp ciepła przyczynia się do obniżenia rachunków za ogrzewanie.
Pompy ciepła to nie tylko tańsze rozwiązanie niż tradycyjne systemy grzewcze, ale również znacznie bardziej ekologiczne. Wykorzystują one odnawialne źródła energii, pochodzące z gruntów, powietrza lub słońca. Pozostają przy tym niezwykle bezpieczne – eliminują ryzyko wystąpienia wybuchu, zatrucia, zaczadzenia czy pożaru.

Nasza firma specjalizuje się w realizacji systemów opartych na powietrznych pompach ciepła. Są znacznie tańsze i prostsze w montażu od innych rodzajów pomp (są to urządzenia zbliżone zasadą działania do klimatyzatorów), a ich sprawność jest zbliżona do pomp gruntowych. Powyższe sprawia, że czas zwrotu inwestycji w powietrzną pompę ciepła jest najkrótszy ze wszystkich typów pomp ciepła.

Cena pompy ciepła wraz z montażem dla domu o pow. 120m2 – 150m2 waha się w przedziale 20-30tys. PLN, zaś roczne koszty ogrzewania powinny mieścić się w przedziale 1-2tys. PLN.
Pompa ciepła jest przy tym urządzeniem całkowicie bezobsługowym i może być zarządzana z aplikacji w telefonie lub komputerze z dowolnego miejsca na ziemi z dostępem do Internetu. Wiele urządzeń umożliwia także ustawienie tzw. Trybu wakacyjnego i podczas naszej nieobecności utrzymywana jest w domu temperatura 10-15 stopni co zapobiega zamarznięciu domu i jego uszkodzeniu zmniejszając znacznie koszty ogrzewania.

Załatwiamy wszystkie formalności!

kontakt

Napisz do nas

Dane kontaktowe

Nr telefonu 577 530 444
Adres email: biuro@granton.com.pl

GrantON sp. z o.o.
ul. Złota 61/100,
00-819 Warszawa,

NIP: 527-294-40-54,
REGON: 387707946,
KRS: 0000873101

Biuro Łowicz:
Ul. Kozia 1
99-400 Łowicz