Stawiając na GrantON
wybierasz solidnego partnera!

We are GrantON. Green energy turned ON!

Granton

Magazyny energii

 

Jeśli chcesz zwiększyć swoją niezależność od Zakładu Energetycznego lub być całkowicie samowystarczalnym energetycznie poza prdukcją energii powinieneś rozważyć możliwość jej magazynowania.

Magazyn energii to nic innego jak dużej pojemnością „bateria” pozwalająca na gromadzenie nadwyżki energii (np. tej wyprodukowanej przez instalację fotowoltaiczną) i wykorzystanie jej w późniejszym okresie.

Każda instalacja off – grid (nie podłączona do sieci energetycznej) oraz wiele instalacji hybrydowych powinno być wyposażonych w magazyny energii. W zależności od potrzeb i analizy profilu zużycia energii wykonanej przez naszego specjalistę dobierzemy optymalny system magazynowania energii, a także automatykę pozwalającą na współpracę z siecią lub innymi urządzeniami zapewniającymi bezprzerwowe zasilanie.

Magazyny energii są szczególnie polecane dla odbiorców, którzy wymagają niezakłóconych dostaw energii elektrycznej niezależnie od pory dnia oraz chcą obniżyć rachunki za prąd, a nawet całkowicie odłączyć się od sieci energetycznej.

Załatwiamy wszystkie formalności!

kontakt

Napisz do nas

Dane kontaktowe

Nr telefonu 577 530 444
Adres email: biuro@granton.com.pl

GrantON sp. z o.o.
ul. Złota 61/100,
00-819 Warszawa,

NIP: 527-294-40-54,
REGON: 387707946,
KRS: 0000873101

Biuro Łowicz:
Ul. Kozia 1
99-400 Łowicz